    Реле NT75-1CS16DC12V.0415.0 ток-16A контакты-1C
    В наявності
    Арт. DIST-6302
    В наявності
    —
    NT75-1CS16DC12V.0415.0
    Напряжение катушки
    —
    12
    Усі характеристики
    Придбати
    З можливістю завантажити фото!
    Возможен индивидуальный заказ. Сообщите менеджеру о необходимом количестве товара
    • Умови доставки
    Серія реле NT75
    Тип реле Електромагнітний
    Кількість полюсів 1
    Тип контактів SPDT, перемикання
    Тип харчування DC
    Напруга. управління номінальне 12 V
    Навантаження конактов I max 16 А
    Макс. напр. комутації AC 250 V
    Макс. напр. комутації DC 30 V
    Ел. спосіб монтажу Пайка в отвори
    Робоча температура -40°C ... +70°C
    Модель
    NT75-1CS16DC12V.0415.0
    * Наша команда продовжує працювати для вас та підтримки економіки країни. Однак на час воєнного стану ми змушені дещо змінити умови оформлення замовлення. Сподіваємося, що ці зміни будуть недовгими і дуже скоро ми приступимо до відновлення нашої країни – сильної, незламної, суверенної та незалежної України. /7199/files/download_480x480.png?v=1648111505" alt="" width="17" height="12">