    Реле NRP07-C12DG ток-10A контакты-1C
    Під замовлення
    Арт. DIST-6321
    Під замовлення
    —
    NRP07-C12DG
    Напряжение катушки
    —
    12
    Усі характеристики
    Замовити
    З можливістю завантажити фото!
    Возможен индивидуальный заказ. Сообщите менеджеру о необходимом количестве товара
    • Умови доставки
    Основні атрибути
    Країна виробник: Китай
    Кількість перемикаючих контактів: 1 шт.
    Технічна характеристика
    Номінальна робоча напруга змінного струму: 125 В
    Максимальний струм: 10 А
    Габаритні розміри: 22х16х16 мм
    Модель
    NRP07-C12DG
    * Наша команда продовжує працювати для вас та підтримки економіки країни. Однак на час воєнного стану ми змушені дещо змінити умови оформлення замовлення. Сподіваємося, що ці зміни будуть недовгими і дуже скоро ми приступимо до відновлення нашої країни – сильної, незламної, суверенної та незалежної України. /7199/files/download_480x480.png?v=1648111505" alt="" width="17" height="12">