    Реле JQC-3FF-24VDC-SZ ток-10A контакты-1C
    В наявності
    Арт. DIST-6299
    В наявності
    —
    JQC-3FF-24VDC-SZ
    Напряжение катушки
    —
    24
    Усі характеристики
    Придбати
    З можливістю завантажити фото!
    Возможен индивидуальный заказ. Сообщите менеджеру о необходимом количестве товара
    • Умови доставки
    Контакти: 1C (SPDT-CO) на перемикання
    Струм контактів: 10А (240В AC/28В DC)
    Номінальна напруга котушки: 24В DC
    Потужність: 360 мВт
    Опір котушки: 400 Ом
    Комутована напруга AC: 240В
    Комутована напруга DC: 28В
    Напруга спрацьовування: 9В
    Напруга відпуску: ≥ 1,2 В
    Час спрацьовування: ≤ 10мс
    Час відпустки: ≤ 5мс
    Опір контактам: 100 мОм
    Модель
    JQC-3FF-24VDC-SZ
    * Наша команда продовжує працювати для вас та підтримки економіки країни. Однак на час воєнного стану ми змушені дещо змінити умови оформлення замовлення. Сподіваємося, що ці зміни будуть недовгими і дуже скоро ми приступимо до відновлення нашої країни – сильної, незламної, суверенної та незалежної України. /7199/files/download_480x480.png?v=1648111505" alt="" width="17" height="12">