    Реле JQC-22F-12VDC-SZ ток-16A контакты-1C
    Під замовлення
    Арт. DIST-6297
    Під замовлення
    —
    JQC-22F-12VDC-SZ
    Напряжение катушки
    —
    12
    Усі характеристики
    Замовити
    З можливістю завантажити фото!
    Возможен индивидуальный заказ. Сообщите менеджеру о необходимом количестве товара
    • Умови доставки
    Виробник РЕЛЕ ТЕНГФЕЙ (TENGFEI)
    Серія реле 22F
    Тип реле Електромагнітний
    Кількість полюсів 1
    Тип контактів Перемикання
    Тип харчування округ Колумбія
    Навантаження конактов I max 16 А
    Макс. напр. комутації AC 250 В
    Макс. напр. комутації DC 30 В
    Опір обмотки 400 Ом
    Ел. спосіб монтажу Пайка в отвори
    Хутро. спосіб монтажу Пайка в отвори
    Модель
    JQC-22F-12VDC-SZ
    * Наша команда продовжує працювати для вас та підтримки економіки країни. Однак на час воєнного стану ми змушені дещо змінити умови оформлення замовлення. Сподіваємося, що ці зміни будуть недовгими і дуже скоро ми приступимо до відновлення нашої країни – сильної, незламної, суверенної та незалежної України. /7199/files/download_480x480.png?v=1648111505" alt="" width="17" height="12">