    Реле HF3FF-DC24-1ZST ток-10A контакты-1C
    В наявності
    Арт. DIST-6298
    В наявності
    —
    HF3FF-DC24-1ZST
    Напряжение катушки
    —
    24
    Усі характеристики
    Придбати
    З можливістю завантажити фото!
    Возможен индивидуальный заказ. Сообщите менеджеру о необходимом количестве товара
    • Умови доставки
    Напруга котушки 24 VDC
    Струм комутації (max) 10 А
    Напруга комутації (max) 277 VAC; 30 VDC
    Тип контакту перемикальний
    Габарит 19 х 15.2 х 15 mm
    Модель
    HF3FF-DC24-1ZST
    * Наша команда продовжує працювати для вас та підтримки економіки країни. Однак на час воєнного стану ми змушені дещо змінити умови оформлення замовлення. Сподіваємося, що ці зміни будуть недовгими і дуже скоро ми приступимо до відновлення нашої країни – сильної, незламної, суверенної та незалежної України. /7199/files/download_480x480.png?v=1648111505" alt="" width="17" height="12">