    Диод Шоттки MBRF20200CTG
    В наявності
    Арт. DIST-7237
    Діод Шотткі MBRF20200CTG
    В наявності
    —
    MBRF20200CTG
    Усі характеристики
    Придбати
    З можливістю завантажити фото!
    Возможен индивидуальный заказ. Сообщите менеджеру о необходимом количестве товара
    • Умови доставки
    Категорія
    Дискретні напівпровідникові вироби
    Діод
    Випрямляч
    Діодні матриці
    Виробник
    онсемі
    Пакет
    трубка
    Статус продукту
    Активний
    Конфігурація діода
    1 пара спільних катодів
    технологія
    Шотткі
    Напруга-зворотний постійний струм (Vr) (макс.)
    200 V
    Струм-середнє випрямлення (Io) (на діод)
    10A
    Напруга-вперед (Vf) (макс.) @if
    900 мВ при 10 А
    швидкість
    Швидке відновлення =< 500ns, > 200mA (Io)
    Струм-зворотний витік @Vr
    1 мА при 200 В
    Робоча температура-спай
    Тип монтажу
    Крізь отвір
    Пакет / футляр
    TO-220-3 Повний пакет
    Пакет пристроїв Постачальника
    K-220FP
    Базовий номер продукту
    MBRF20200
    Модель
    MBRF20200CTG
    * Наша команда продовжує працювати для вас та підтримки економіки країни. Однак на час воєнного стану ми змушені дещо змінити умови оформлення замовлення. Сподіваємося, що ці зміни будуть недовгими і дуже скоро ми приступимо до відновлення нашої країни – сильної, незламної, суверенної та незалежної України. /7199/files/download_480x480.png?v=1648111505" alt="" width="17" height="12">