    Диод Шоттки MBR20100DT
    В наявності
    Арт. DIST-7238
    Діод Шотткі MBR20100DT
    В наявності
    —
    MBR20100DT
    Усі характеристики
    Придбати
    З можливістю завантажити фото!
    Возможен индивидуальный заказ. Сообщите менеджеру о необходимом количестве товара
    • Умови доставки
    TO220-3pin (20A; 100V; Uпад=0.72 V)загальний катод
    Модель
    MBR20100DT
    * Наша команда продовжує працювати для вас та підтримки економіки країни. Однак на час воєнного стану ми змушені дещо змінити умови оформлення замовлення. Сподіваємося, що ці зміни будуть недовгими і дуже скоро ми приступимо до відновлення нашої країни – сильної, незламної, суверенної та незалежної України. /7199/files/download_480x480.png?v=1648111505" alt="" width="17" height="12">