    Блок питания 24В, 2А, 220AC-24DC/ 2.0A, 5.5мм х 2.5мм
    В наявності
    Арт. DIST-5470
    В наявності
    —
    24v2a
    Сила тока, A
    —
    2
    Разъем
    5.5 / 2.5
    • Умови доставки
    Імпульсний блок живлення 24В 2а штекер 5.5 / 2.5 використовується для живлення енергією відеоспостереження, світлодіодних стрічок, систем освітлення і т. д.
    Характеристика:
    • Вихідна напруга-24В
    • Вихідний струм-2А
    • Робоча температура-0...+ 45С
    • Охолодження-пасивне
    • Рівень захисту-IP40
    Модель
    24v2a
    Сила тока, A
    * Наша команда продовжує працювати для вас та підтримки економіки країни. Однак на час воєнного стану ми змушені дещо змінити умови оформлення замовлення. Сподіваємося, що ці зміни будуть недовгими і дуже скоро ми приступимо до відновлення нашої країни – сильної, незламної, суверенної та незалежної України. /7199/files/download_480x480.png?v=1648111505" alt="" width="17" height="12">
    3. В даний час не здійснюється доставка кур'єром та за адресою.
    Швидкий перегляд
    Купить Блок питания 24В, 1А, 220AC-24DC/ 1.0A, 5.5мм х 2.5мм по низкой цене
    Придбати
    Швидкий перегляд
    Купить Блок питания 24В, 3А, 220AC-24DC/ 3.0A, 5.5мм х 2.5мм (без сетевого кабеля) по низкой цене