    Блок питания 12В, 2.5А, 220AC-12DC/ 2.5A, 6мм х 2.5мм
    Під замовлення
    Арт. DIST-2380
    Під замовлення
    —
    12V2.5A (6/2.5)
    Сила тока, A
    —
    2,5
    Разъем
    6 / 2.5
    Усі характеристики
    Замовити
    З можливістю завантажити фото!
    • Умови доставки
    Блок живлення (MH30-2120250-C5) 12В, 2.5А, 220AC-12DC/ 2.5 A, (роз'єм 6мм х 2.5мм)
    Блок живлення 12V 2.5A-представник якісних імпульсних блоків живлення постійного напруги 12V виконаних в пластиковому корпусі, преобразовивает вхідна напруги змінного струму 110-220V до 12V (постійний струм), для живлення пристроїв (наприклад, відеокамер внутрішнього і зовнішнього спостереження, маршрутизаторів, моніторів, бездротових точок доступу та ін.). Сила струму на виході - 2.5a . Адаптер сумісний з мережевим обладнанням багатьох брендів, таких як Asus, LG, TP-Link і т. д.
    Характеристика:
    • Вхідна напруга: 100240 В, 50/60 Гц
    • Тип вилки: EU
    • Вихідна напруга: 12V
    • Сила струму: 2.5A
    • Роз'єм: 6x2.5мм
    Основные характеристики
    Разъем
    6 / 2.5
    Модель
    12V2.5A (6/2.5)
    Сила тока, A
    2,5
    * Наша команда продовжує працювати для вас та підтримки економіки країни. Однак на час воєнного стану ми змушені дещо змінити умови оформлення замовлення. Сподіваємося, що ці зміни будуть недовгими і дуже скоро ми приступимо до відновлення нашої країни – сильної, незламної, суверенної та незалежної України. /7199/files/download_480x480.png?v=1648111505" alt="" width="17" height="12">