    Блок питания 12В, 2А, 220AC-12DC/ 2.0A, 5.5мм х 2.1мм
    Під замовлення
    Арт. DIST-2378
    Під замовлення
    —
    12V2A (5.5/2.1)
    Сила тока, A
    —
    2
    Разъем
    5.5 / 2.1
    Усі характеристики
    Замовити
    З можливістю завантажити фото!
    • Умови доставки
    Блок живлення (WA-24R12FG) 12В, 2А, 220AC-12DC/ 2.0 A, (роз'єм 5.5 мм х 2.1 мм)
    Блок живлення 12V 2A-представник якісних імпульсних блоків живлення постійного напруги 12V виконаних в пластиковому корпусі, преобразовивает вхідна напруги змінного струму 110-220V до 12V (постійний струм), для живлення пристроїв (наприклад, відеокамер внутрішнього і зовнішнього спостереження, маршрутизаторів, роутерів, бездротових точок доступу та ін.). Сила струму на виході - 2a . Адаптер сумісний з мережевим обладнанням багатьох брендів, таких як Asus, D-Link, TP-Link і т. д.
    Характеристика:
    • Вхідна напруга: 100240 В, 50/60 Гц
    • Тип вилки: EU
    • Вихідна напруга: 12V
    • Сила струму: 2A
    • Роз'єм: 5, 5x2, 1 мм
    Основные характеристики
    Разъем
    Модель
    12V2A (5.5/2.1)
    Сила тока, A
    * Наша команда продовжує працювати для вас та підтримки економіки країни. Однак на час воєнного стану ми змушені дещо змінити умови оформлення замовлення. Сподіваємося, що ці зміни будуть недовгими і дуже скоро ми приступимо до відновлення нашої країни – сильної, незламної, суверенної та незалежної України. /7199/files/download_480x480.png?v=1648111505" alt="" width="17" height="12">
    3. В даний час не здійснюється доставка кур'єром та за адресою.
    4. Можливий самовивіз у Києві. Адреса уточнюйте у менеджера.
    You may also like
    Швидкий перегляд
    Купить Блок питания 24В, 2А, 220AC-24DC/ 2.0A, 5.5мм х 2.5мм  ver.2 по низкой цене
    В наявності
    Придбати
    Швидкий перегляд
    Купить Блок питания 12В, 1А, 220AC-12DC/ 2.0A, 5.5мм х 2.5мм по низкой цене
    В наявності
    Придбати
    Купить Блок питания 5V 2A  (4 x 1.7 mm) по низкой цене фото товара Блок питания 5V 2A  (4 x 1.7 mm)
    Блок живлення 5V 2A (4 x 1.7 mm)
    Купить Блок питания 12В, 2.5А, 220AC-12DC/ 2.5A, 5.5мм х 2.5мм по низкой цене
    Купить Оригинальный Блок питания TP-LINK 5В, 0.6А, 220AC-5DC/ 0.6A, 3.5мм х 1.3мм по низкой цене
    Замовити
    Новинка
    Купить Блок питания 12В, 1.5А, 220AC-12DC/ 1.5A, 5.5мм х 2.5мм по низкой цене