    Припой Lp LUT0027-100 0.7мм, 100г.
    Під замовлення
    Арт. DIST-2493
    Під замовлення
    —
    LUT0027-100/0.7
    Тип припоя
    —
    Пруток
    Усі характеристики
    Замовити
    З можливістю завантажити фото!
    • Умови доставки
    ТЕХНІЧНІ характеристики припою LP:
    • Тип припою: олов'яно-свинцевий, C флюсом
    • Склад: Sn (олово) - 60%, Pb (свинець) - 40%;
    • Вміст флюсу-2%;
    • Маса: 100 гр
    • Температура плавлення: 189 ° C
    • Вид: дріт
    • Діаметр припою: 0.7 мм
    Модель
    LUT0027-100/0.7
    * Наша команда продовжує працювати для вас та підтримки економіки країни. Однак на час воєнного стану ми змушені дещо змінити умови оформлення замовлення. Сподіваємося, що ці зміни будуть недовгими і дуже скоро ми приступимо до відновлення нашої країни – сильної, незламної, суверенної та незалежної України. /7199/files/download_480x480.png?v=1648111505" alt="" width="17" height="12">