    Реле OMRON G5NB-1A-E-24VDC
    Під замовлення
    Арт. DIST-6208
    Реле OMRON G5NB-1A-E-24VDC
    Під замовлення
    —
    G5NB-1A-E-24VDC
    Напряжение катушки
    —
    24
    Усі характеристики
    Замовити
    З можливістю завантажити фото!
    Возможен индивидуальный заказ. Сообщите менеджеру о необходимом количестве товара
    • Умови доставки
    Контактна група 1A
    Керуюча напруга (Uупр) 24 В
    Тип котушки DC
    Струм контакту AC (IAC), А 5
    Комутована напруга (UкомAC), В 250
    Струм контакту DC (IDC), а 3
    Комутована напруга (UкомDC), В 30
    Тип висновків THT
    Тип монтажу PCB
    Довжина (L), мм 20.5
    Ширина (W), мм 7.2
    Висота (H), мм 15.3
    Тип контактної групи (США) SPST-NO
    Макс. допустима напруга котушки, В або (%) 180%
    Напруга відпускання, В або (%) 10%
    Напруга спрацьовування, В або (%) 75%
    Опір котушки (R), Ом 2880
    Споживана потужність (P), мВт 200
    Час спрацьовування (ton), мс 10
    Час відпускання (toff), мс 10
    Особливість High Cap
    Модель
    G5NB-1A-E-24VDC
    * Наша команда продовжує працювати для вас та підтримки економіки країни. Однак на час воєнного стану ми змушені дещо змінити умови оформлення замовлення. Сподіваємося, що ці зміни будуть недовгими і дуже скоро ми приступимо до відновлення нашої країни – сильної, незламної, суверенної та незалежної України. /7199/files/download_480x480.png?v=1648111505" alt="" width="17" height="12">