    Реле NT75-1CS16DC24V.0415.0 ток-16A контакты-1C
    В наявності
    Арт. DIST-6300
    В наявності
    —
    NT75-1CS16DC24V
    Напряжение катушки
    —
    24
    Усі характеристики
    Придбати
    З можливістю завантажити фото!
    Возможен индивидуальный заказ. Сообщите менеджеру о необходимом количестве товара
    • Умови доставки
    Виробник Нінбо
    Тип реле Електромагнітний
    Серія виробника NT75
    Розмір 29х12. 7х15. 7 мм
    Напруга котушки 24 В DC
    Кількість комутованих полюсів 1
    Конфігурація контактів SPDT (1c)
    Комутаційний струм 16 A
    Комутаційна напруга 24 VDC
    Тип установки PCB
    Температура експлуатації -30 - +75 °C
    Модель
    NT75-1CS16DC24V
    * Наша команда продовжує працювати для вас та підтримки економіки країни. Однак на час воєнного стану ми змушені дещо змінити умови оформлення замовлення. Сподіваємося, що ці зміни будуть недовгими і дуже скоро ми приступимо до відновлення нашої країни – сильної, незламної, суверенної та незалежної України. /7199/files/download_480x480.png?v=1648111505" alt="" width="17" height="12">