    Реле JZC-33F-012HS3 ток-5A контакты-1A
    Під замовлення
    Арт. DIST-6301
    Під замовлення
    —
    JZC-33F-012HS3
    Напряжение катушки
    —
    12
    Усі характеристики
    Замовити
    З можливістю завантажити фото!
    Возможен индивидуальный заказ. Сообщите менеджеру о необходимом количестве товара
    • Умови доставки
    ТЕХНІЧНІ характеристики реле JZC-33F-012-ZS3:
  • Струм живлення обмотки: постійний
  • Поляризація: нейтральна
  • Кількість обмоток: 1
  • Контактна група реле: SPDT
  • Опір обмотки: 320 Ом
  • Контактний набір: 1 перекл.
  • Комутаційна здатність замик.: 5A 250vac / 5A 30vdc
  • Комутаційна здатність розмик.: 3A 250vac
    Модель
    JZC-33F-012HS3
    * Наша команда продовжує працювати для вас та підтримки економіки країни. Однак на час воєнного стану ми змушені дещо змінити умови оформлення замовлення. Сподіваємося, що ці зміни будуть недовгими і дуже скоро ми приступимо до відновлення нашої країни – сильної, незламної, суверенної та незалежної України. /7199/files/download_480x480.png?v=1648111505" alt="" width="17" height="12">