    Реле HELISHUN HLS-32F-ZS-12V ток-3A
    В наявності
    Арт. DIST-6244
    В наявності
    —
    HLS-32F-ZS-12V
    Напряжение катушки
    —
    12
    Усі характеристики
    Придбати
    З можливістю завантажити фото!
    Возможен индивидуальный заказ. Сообщите менеджеру о необходимом количестве товара
    • Умови доставки
    Кількість і тип контактів
    1C
    Матеріал контактів (СТАНДАРТНЕ ВИКОНАННЯ)
    Ag Alloy
    Параметри контактів
    3A 240VAC / 3A 30VDC
    Максимальна комутована напруга, В
    250 АС / 30 DC
    Максимальний комутований струм, А
    3
    Споживана потужність, Вт (ВА) , не більше
    Опір контактів, мОм
    до 100
    Комутаційна зносостійкість, циклів у
    100 000 (Номінальне навантаження)
    Номінальна напруга котушки, В
    12  DC
    Опір ізоляції, мОм
    від 100
    Час спрацьовування, мсек, не більше
    до 8
    Час відпускання, мсек, не більше
    до 5
    Діапазон робочих температур, ° з
    Габаритні розміри, мм
    Маса, кг, не більше
    Спосіб кріплення
    PCB
    Модель
    HLS-32F-ZS-12V
    * Наша команда продовжує працювати для вас та підтримки економіки країни. Однак на час воєнного стану ми змушені дещо змінити умови оформлення замовлення. Сподіваємося, що ці зміни будуть недовгими і дуже скоро ми приступимо до відновлення нашої країни – сильної, незламної, суверенної та незалежної України. /7199/files/download_480x480.png?v=1648111505" alt="" width="17" height="12">