    Контроллер BMS 3S 20A для 3-х Li-Ion аккумуляторов
    В наявності
    Арт. DIST-6103
    В наявності
    —
    BMS 3S 20A
    Усі характеристики
    Придбати
    З можливістю завантажити фото!
    • Умови доставки
    BMS-3S на 20A призначений для складання з трьох акумуляторів 18650, 26650 і т.д. літієвих і полімерних акумуляторів з номінальною напругою 3,7 В. Модуль призначений для використання, як в простих, так і високоточних пристроях (шуруповерти та інший Електроінструмент). І виконує наступні функції: балансування, захист від перезарядки, захист від глибокого розряду, захист від короткого замикання і перевантаження струмом.
    Кількість елементів: 3S (3шт)
    Постійний струм розряду: 10А
    Перевантаження струму розряду: до 20А
    Захист від короткого замикання
    Розмір: 59 * 20 мм
    Модель
    BMS 3S 20A
    * Наша команда продовжує працювати для вас та підтримки економіки країни. Однак на час воєнного стану ми змушені дещо змінити умови оформлення замовлення. Сподіваємося, що ці зміни будуть недовгими і дуже скоро ми приступимо до відновлення нашої країни – сильної, незламної, суверенної та незалежної України. /7199/files/download_480x480.png?v=1648111505" alt="" width="17" height="12">
    3. В даний час не здійснюється доставка кур'єром та за адресою.
    4. Можливий самовивіз у Києві. Адреса уточнюйте у менеджера.
    You may also like
    Швидкий перегляд
    Купить Контроллер BMS 2S 20A для 2-x Li-Ion аккумуляторов по низкой цене
    Придбати
    Швидкий перегляд
    Купить Контроллер BMS 3S 60A для 3-x Li-Ion аккумуляторов по низкой цене
    Купить Контроллер BMS 13S 20A для 13-и Li-Ion аккумуляторов с проводами по низкой цене
    Купить Контроллер BMS 13S 15A для 13-и Li-Ion аккумуляторов с проводами по низкой цене
    Купить Контроллер BMS 1S 16A 3,2V для LiFePO4 аккумулятора по низкой цене
    Купить Контроллер BMS 6S 15A для 6-и Li-Ion аккумуляторов по низкой цене
    Під замовлення
    Замовити
    Купить Контроллер BMS 6S 12A для 6-и Li-Ion аккумуляторов по низкой цене
    Купить Контроллер BMS 5S 100A для 5-и Li-Ion аккумуляторов по низкой цене
    Купить Контроллер BMS 3S 6A для 3-х Li-Ion аккумуляторов (для шуруповерта) по низкой цене
    Купить Контроллер BMS 2S 5A для 2-х Li-Ion аккумуляторов по низкой цене