    Блок питания 12В, 2.5А, 220AC-12DC/ 2.5A, 5.5мм х 2.5мм
    В наявності
    Арт. DIST-5982
    В наявності
    —
    KSA23A1200250HE
    Усі характеристики
    Придбати
    З можливістю завантажити фото!
    • Умови доставки
    Блок живлення  12V 2.5A KSA23A1200250HE-AY 12В, 2.5 А, 220AC-12DC/ 2.5 A, (роз'єм 5.5 мм х 2.5 мм)
    Блок живлення 12V 2.5 A - представник якісних імпульсних блоків живлення постійної напруги 12V виконаних в пластиковому корпусі, перетворює вхідну напругу змінного струму 110-220V до 12V (постійний струм), для живлення пристроїв (наприклад, відеокамер внутрішнього і зовнішнього спостереження,маршрутизаторів, роутерів, бездротових точок доступу та ін.). Сила струму на виході-2.5 A . Адаптер сумісний з мережевим обладнанням багатьох брендів, таких як Asus, D-Link, TP-Link і т. д.
    Характеристика:
    • Вхідна напруга: 100~240 В, 50/60 Гц
    • Тип вилки: EU
    • Вихідна напруга: 12V
    • Сила струму: 2.5 A
    • Роз'єм: 5, 5x2, 5 мм
    Модель
    KSA23A1200250HE
    * Наша команда продовжує працювати для вас та підтримки економіки країни. Однак на час воєнного стану ми змушені дещо змінити умови оформлення замовлення. Сподіваємося, що ці зміни будуть недовгими і дуже скоро ми приступимо до відновлення нашої країни – сильної, незламної, суверенної та незалежної України. /7199/files/download_480x480.png?v=1648111505" alt="" width="17" height="12">