    Модуль связи приемник RFM85W-433D
    В наявності
    Арт. DIST-2976
    В наявності
    —
    RFM85W-433D
    Усі характеристики
    Придбати
    З можливістю завантажити фото!
    Arduino
    Всі товари Arduino
    Всі товари категорії
    • Умови доставки
    Характеристика:
    • Передавач, 433МГц
    • Габарити: 12x16 mm
    • Харчування: 2,1...5,5 V
    • Т, °C : -20...+70 °C
    • Тип зв'язку: RF
    • Частота: 433 MHz
    • Інтерфейс: цифровий
    Модель
    RFM85W-433D
    * Наша команда продовжує працювати для вас та підтримки економіки країни. Однак на час воєнного стану ми змушені дещо змінити умови оформлення замовлення. Сподіваємося, що ці зміни будуть недовгими і дуже скоро ми приступимо до відновлення нашої країни – сильної, незламної, суверенної та незалежної України. /7199/files/download_480x480.png?v=1648111505" alt="" width="17" height="12">
    3. В даний час не здійснюється доставка кур'єром та за адресою.
    4. Можливий самовивіз у Києві. Адреса уточнюйте у менеджера.
    З цим товаром купують
    Швидкий перегляд
    Купить Блютуз аудио ресивер XY-BT-MINI Bluetooth 5.0 TYPE-C по низкой цене
    Придбати
    Швидкий перегляд
    Купить Модуль реле 3.3V по низкой цене
    Модуль реле 3.3 V
    5
    Під замовлення
    Замовити
    Купить Плата расширения Arduino Nano и Arduino UNO по низкой цене
    Під замовлення
    Замовити
    Купить Кронштейн крепления ультразвукового датчика HC-SR04 по низкой цене
    Купить Сенсорная кнопка выключатель без фиксации 2-5В/100мА (M294.3) по низкой цене
    Купить Модуль KY-009 RGB светодиод 5050 по низкой цене
    Купить Модуль реле 8-ми канальный 12V по низкой цене
    Модуль реле 8-ми канальний 12V