    Блок питания 18В, 2А, 220AC-18DC/ 2.0A штекер 5.5х2.5 мм
    Під замовлення
    Арт. DIST-2375
    Під замовлення
    5
    1 відгук
    —
    18V2A
    Сила тока, A
    —
    2
    Разъем
    5.5 / 2.5
    Усі характеристики
    Замовити
    З можливістю завантажити фото!
    • Умови доставки
    Блок живлення 18В2А - представник якісних імпульсних блоків живлення постійної напруги 18В виконаних у пластиковому корпусі. Блок живлення служить для подачі низьковольтного живлення постійного струму 2 А напругою 18 В на мобільні телефони, планшети та ноутбуки марок Acer, Panasonic, Toshiba, Lenovo, Asus, IBM, Siemens. Для підключення до портативних пристроїв є роз'єм 5,5/2,5 мм. До електромережі цей блок живлення підключається за допомогою вбудованої штепсельної вилки.
    Характеристика:
    • Вхідна напруга: 100~240 В, 50/60 Гц
    • Тип вилки: EU
    • Вихідна напруга: 18V
    • Сила струму: 2A
    • Роз'єм: 5,5x2,5 мм
    Основные характеристики
    Разъем
    Модель
    18V2A
    Сила тока, A
    * Наша команда продовжує працювати для вас та підтримки економіки країни. Однак на час воєнного стану ми змушені дещо змінити умови оформлення замовлення. Сподіваємося, що ці зміни будуть недовгими і дуже скоро ми приступимо до відновлення нашої країни – сильної, незламної, суверенної та незалежної України. /7199/files/download_480x480.png?v=1648111505" alt="" width="17" height="12">
    3. В даний час не здійснюється доставка кур'єром та за адресою.
    4. Можливий самовивіз у Києві. Адреса уточнюйте у менеджера.
    You may also like
    Швидкий перегляд
    Купить Блок питания/Зарядное устройство для фонарей 4.2V 0.5A штекер 3.5x1.5mm по низкой цене