    Arduino UNO R3 ATMEGA16U2 + MEGA328P
    Під замовлення
    Арт. DIST-1837
    Під замовлення
    —
    UNO R3 ATMEGA16U2 + MEGA328P
    Усі характеристики
    Замовити
    З можливістю завантажити фото!
    Arduino
    Всі товари Arduino
    Всі товари категорії
    • Умови доставки
    Для програмування використовується спрощена версія C++, розробку можна вести як з використанням безкоштовної середовища Arduino IDE, так і за допомогою довільного C/C++ інструментарію. Для програмування і спілкування з комп'ютером вам знадобиться USB-кабель, а для автономної роботи потрібно блок живлення на 7,5-12 в роз'єм 5.5*2.1 мм.
    Характеристика
    • Мікроконтролер: ATmega328
    • Робоча напруга контролера:
      • Вхід USB: 5В
      • Вхід VCC: 5В
      • Вхід Vin: 7,5 в-12В
    • Цифрових входів/ виходів: 14 (6 з них ШІМ)
    • Аналогових входів: 6
    • Flash пам'ять програм: 32Кб
    • Оперативна пам'ять: 2Кб
    • Частота: 16 МГц
    • Розмір: 68 х 53 х 15 мм
    • Виробництво: Китай
    Модель
    UNO R3 ATMEGA16U2 + MEGA328P
    * Наша команда продовжує працювати для вас та підтримки економіки країни. Однак на час воєнного стану ми змушені дещо змінити умови оформлення замовлення. Сподіваємося, що ці зміни будуть недовгими і дуже скоро ми приступимо до відновлення нашої країни – сильної, незламної, суверенної та незалежної України. /7199/files/download_480x480.png?v=1648111505" alt="" width="17" height="12">
    3. В даний час не здійснюється доставка кур'єром та за адресою.
    4. Можливий самовивіз у Києві. Адреса уточнюйте у менеджера.
    З цим товаром купують
    Швидкий перегляд
    Купить Программируемое реле времени XY-J02 на транзисторах по низкой цене
    В наявності
    Придбати
    Швидкий перегляд
    Купить Дисплей цветной 1.8" TFT IPS LCD 128x160 по низкой цене фото товара Дисплей цветной 1.8" TFT IPS LCD 128x160
    Дисплей кольоровий 1.8 " TFT IPS LCD 128x160
    В наявності
    Придбати
    Ніжка опорна для апаратури гумова чорна під гвинт
    Ніжка опорна для апаратури гумова чорна під гвинт " Н2 " d=13 мм
    Купить Микромотор (DC-мотор) 12V 5400 об/мин. по низкой цене
    Замовити
    Купить Микромотор (DC-мотор) 12V 11000 об/мин. по низкой цене