    Реле TF-32F-12VDC-HS ток-5A контакты-1A
    В наявності
    Арт. DIST-6303
    В наявності
    —
    TF-32F-12VDC-HS
    Напряжение катушки
    —
    12
    Усі характеристики
    Придбати
    З можливістю завантажити фото!
    Возможен индивидуальный заказ. Сообщите менеджеру о необходимом количестве товара
    • Умови доставки
    Параметр Значення
    Загальна висота 16 мм
    Габаритна довжина 18 мм
    Габаритна ширина 10 мм
    Кількість висновків 4
    Кількість груп контактів 1
    Кількість котушок 1
    Максимальне навантаження контактів AC 5А / 250В
    Максимальне навантаження контактів DC 5А / 30В
    Бренд Тенфей
    Тип перемикання ВИКЛ-ВКЛ
    Тип реле на замикання
    Модель
    TF-32F-12VDC-HS
    * Наша команда продовжує працювати для вас та підтримки економіки країни. Однак на час воєнного стану ми змушені дещо змінити умови оформлення замовлення. Сподіваємося, що ці зміни будуть недовгими і дуже скоро ми приступимо до відновлення нашої країни – сильної, незламної, суверенної та незалежної України. /7199/files/download_480x480.png?v=1648111505" alt="" width="17" height="12">