    Блок питания 9В,2А, 220AC-9DC/ 2.0A штекер 5.5x2.5 мм
    В наявності
    Арт. DIST-2371
    В наявності
    5
    1 відгук
    —
    9V2A
    Сила тока, A
    —
    2
    Разъем
    5.5 / 2.5
    Усі характеристики
    Придбати
    З можливістю завантажити фото!
    • Умови доставки
    Блок живлення 9В, 2А, 220AC-9DC / 2.0 A, (роз'єм 5.5x2.5mm)
    Блок живлення 9V 2A-представник якісних імпульсних блоків живлення постійного напруги 9V виконаних в пластиковому корпусі, преобразовивает вхідна напруги змінного струму 110 - 220V до 9V (постійний струм), для живлення пристроїв (наприклад, відеокамер внутрішнього і зовнішнього спостереження, маршрутизаторів, роутерів, бездротових точок доступу та ін.). Сила струму на виході - 2a . Адаптер сумісний з мережевим обладнанням багатьох брендів, таких як Asus, D-Link, TP-Link і т. д.
    Характеристика:
    • Вхідна напруга: 100~240 В, 50/60 Гц
    • Тип вилки: EU
    • Вихідна напруга: 9V
    • Сила струму: 2A
    • Роз'єм: 5, 5x2, 5 мм
    Основные характеристики
    Разъем
    Модель
    9V2A
    Сила тока, A
    * Наша команда продовжує працювати для вас та підтримки економіки країни. Однак на час воєнного стану ми змушені дещо змінити умови оформлення замовлення. Сподіваємося, що ці зміни будуть недовгими і дуже скоро ми приступимо до відновлення нашої країни – сильної, незламної, суверенної та незалежної України. /7199/files/download_480x480.png?v=1648111505" alt="" width="17" height="12">