    Блок питания 16В, 2А, 220AC-16DC/ 2.0A штекер 5.5х2.5 мм
    Під замовлення
    Арт. DIST-2373
    Під замовлення
    —
    16V2A
    Сила тока, A
    —
    2
    Разъем
    5.5 / 2.5
    Усі характеристики
    Замовити
    З можливістю завантажити фото!
    • Умови доставки
    Блок живлення 16в2а-представник якісних імпульсних блоків живлення постійного напруги 16В виконаних в пластиковому корпусі. Блок живлення використовується для подачі живлення на ноутбуки фірм Acer, Panasonic, Toshiba, Lenovo,Asus, IBM, Siemens. Видає напругу в 16в з струмом 2а. до ноутбуків підключається низьковольтним роз'ємом 5.5/2.5 мм до електромережі даний блок живлення підключається за допомогою вбудованої мережевої вилки.
    Характеристика:
    • Вхідна напруга: 100~240 В, 50/60 Гц
    • Тип вилки: EU
    • Вихідна напруга: 16V
    • Сила струму: 2A
    • Роз'єм: 5,5x2,5 мм
    Основные характеристики
    Разъем
    Модель
    16V2A
    Сила тока, A
    * Наша команда продовжує працювати для вас та підтримки економіки країни. Однак на час воєнного стану ми змушені дещо змінити умови оформлення замовлення. Сподіваємося, що ці зміни будуть недовгими і дуже скоро ми приступимо до відновлення нашої країни – сильної, незламної, суверенної та незалежної України. /7199/files/download_480x480.png?v=1648111505" alt="" width="17" height="12">
    3. В даний час не здійснюється доставка кур'єром та за адресою.
    4. Можливий самовивіз у Києві. Адреса уточнюйте у менеджера.
    You may also like
    Швидкий перегляд
    Купить Блок питания 24В, 3А, 220AC-24DC/ 3.0A, 5.5мм х 2.5мм (без сетевого кабеля) по низкой цене
    В наявності
    Придбати
    Швидкий перегляд
    Купить Блок питания 19В, 1.3A, 220AC-16DC/ 1.3A штекер 5.5х2.5 мм по низкой цене
    Замовити
    Купить Блок питания 16В, 1А, 220AC-16DC/ 1.0A штекер 5.5х2.5 мм по низкой цене