    Блок питания 12В, 3А, 220AC-12DC/ 3.0A, 5.5мм х 2.5мм
    В наявності
    Арт. DIST-2385
    В наявності
    0
    Немає відгуків
    Арт. DIST-2385
    Доставка по Україні
    Відділення Meest ПОШТА
    Відділення Нової пошти
    Кур’єр Нової пошти
    Відділення Укрпошти
    Самовивіз з магазину
    Побудувати маршрут
    безкоштовно
    * Точна вартість і терміни розраховуються після оформлення замовлення
    Характеристики
    Модель
    —
    12V3A (5.5/2.5)
    Сила тока, A
    —
    3
    Разъем
    5.5 / 2.5
    Усі характеристики
    Придбати
    З можливістю завантажити фото!
    • Опис
    • Відгуки
    • Характеристики
    • How to buy
    • Як оплатити
    • Умови доставки
    Блок живлення призначений для підключення радіоаматорських схем, дитячі іграшки, пристрої автоматики, світлодіодного освітлення, для живлення світлодіодної стрічки або модуля. Розрахований на подачу постійної напруги в 12В з струмом 3А, підключається роз'ємом типорозміру-5.5 / 2.5 мм. до побутової електромережі підключається за допомогою шнура живлення з роз'ємом на 2 pin, який можна придбати окремо.
    Характеристика:
    • Вихідна напруга: 12В (DC)
    • Вихідний струм: 3А
    • Вхідна напруга: 220В (AC)
    • Потужність: 36 Вт
    Відгуки
    Завантаження відгуків...
    Немає відгуків
    Основные характеристики
    Разъем
    Модель
    12V3A (5.5/2.5)
    Сила тока, A
    1. Додайте товар у кошик натисканням кнопки "У кошик" або "Купити в 1 клік"
    2. Перейдіть в кошик через спливаюче повідомлення або клацнувши по іконці в шапці сайту
    4. Натисніть кнопку "Оформити замовлення". С цього моменту він надійде в обробку менеджером.
    5. Очікуйте дзвінка для підтвердження замовлення
    Можлива оплата безготівковим розрахунком, накладним платежем та на розрахунковий рахунок
    Безготівковий розрахунок на карту ПриватБанку
    Накладений платіж (Тільки Нова Пошта)
    Розрахунковий рахунок (для юридичних осіб)
    Перелік населених пунктів, до яких можлива доставка Відділення "Нової пошти"
    У середньому, доставка займає 1- 3 дні. Прорахувати терміни доставки.
    * Наша команда продовжує працювати для вас та підтримки економіки країни. Однак на час воєнного стану ми змушені дещо змінити умови оформлення замовлення. Сподіваємося, що ці зміни будуть недовгими і дуже скоро ми приступимо до відновлення нашої країни – сильної, незламної, суверенної та незалежної України. /7199/files/download_480x480.png?v=1648111505" alt="" width="17" height="12">
    You may also like
    Швидкий перегляд
    Купить Блок питания 24В, 3А, 220AC-24DC/ 3.0A, 5.5мм х 2.5мм (без сетевого кабеля) по низкой цене
    Придбати
    Швидкий перегляд
    Купить Блок питания 5V 2A  (4 x 1.7 mm) по низкой цене фото товара Блок питания 5V 2A  (4 x 1.7 mm)
    Блок живлення 5V 2A (4 x 1.7 mm)
    Купить Блок питания 16В, 1А, 220AC-16DC/ 1.0A штекер 5.5х2.5 мм по низкой цене
    Новинка
    Купить Блок питания 12В, 1А, 220AC-12DC/ 1A, 5.5мм х 2.5мм по низкой цене